logo

Program MR GOOD TOWER

W ramach Programu Mr Good Tower chcielibyśmy Państwa zaprosić do współpracy w zakresie serwisu urządzeń chłodniczych (wież chłodniczych i skraplaczy), dostawy i wymiany części. Program ten jest specjalnie dedykowany dla użytkowników wież chłodniczych i skraplaczy. Jego głównym zadaniem jest ciągły nadzór nad eksploatacją urządzeń. We współpracy z inżynierami w Mr Good Tower Center jesteśmy w stanie zaproponować Państwu nie tylko serwis, dostawę i wymianę części zamiennych do urządzeń Evapco ale również zamienniki części innych producentów takich jak BAC, MARLEY, RECOLD, IMECO itd. Zapraszamy również do odwiedzenia oficjalnej strony Mr good Tower dostępnej pod adresem http://www.mrgoodtower.com/

 

Części zamienne do wież chłodniczych i skraplaczy amoniakalnych

Polecamy również zajrzeć do zakładki Części zamienne, gdzię znajdą państwo najnowsze informacje na temat dostępnych elementów. Kliknij tu, aby przejść do zakładki.

Serwis

Nasza Firma świadczy usługi serwisowe przemysłowych urządzeń chłodniczych. Zarówno Nasi pracownicy jak i Firmy stale współpracujące z nami w zakresie serwisu na terenie całego kraju charakteryzuje wieloletnie doświadczenie, profesjonalizm i elastyczność w działaniu. Proponujemy Państwu nową jakość usług w zakresie doradztwa technicznego jak również stałej obsługi eksploatowanych przez Państwa urządzeń. Serwisujemy agregaty wody lodowej, dry coolery, wieże chłodnicze (zamknięte / otwarte), skraplacze jak również całe systemy chłodnicze z modułami i automatyką.

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące pracy naszego serwisu, ewentualnej współpracy – prosimy o kontakt.

 

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące serwisu wież, skraplaczy, dostawy części zamiennych jak również programu Mr Good Tower – prosimy o kontakt z:

Paweł Szefliński GSM - 606 986 722 - [email protected]

Piotr Wychowaniec GSM - 664 395 888 - [email protected]

Tomasz Łoskot GSM - 538 328 432 - [email protected]

Serdecznie zapraszamy do współpracy