logo

Mr Good Tower Service Center - Autoryzowany serwis EVAPCO.

Logo Evapco

Program Mr Good Tower powstał w trosce o Klientów, którzy na codzień użytkują urządzenia EVAPCO. EVAPFLEX Sp z o.o. jako jedyny Przedstawiciel EVAPCO w Polsce posiada  autoryzację EVAPCO w zakresie prowadzenia usług serwisowych na wieżach chłodniczych, oraz skraplaczach amoniakalnych produkcji EVAPCO. Nasi Serwisanci posiadają wieloletnie doświadczenie oraz odpowiednie kwalifikacje w zakresie montażu urządzeń chłodniczych jak również prowadzenia usług serwisowych związanych z ich eksploatacją. W zakresie naszych usług oferujemy dostawę części zamiennych, prace związane z wymianą części, przeglądy serwisowe, prace konserwacyjne itd.
Wychodząc naprzeciw wymaganiom rynku oferujemy dostawę części zamiennych oraz prowadzimy prace serwisowe (przeglądy, remonty)  na urządzeniach innych Producentów  (BAC, Marley, itp).
 
Nie zwlekaj, zadzwoń, umów się na spotkanie, a nasi serwisanci doradzą Ci jak przedłużyć żywotność urządzenia, jak poprawić wydajność cieplną, jak wyeliminować ewentualne problemy...
 
W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.
Zapraszamy do Współpracy.